Запрошення в Україну для іноземця

Приглашение в Украину для иностранца

Для відкриття візи в Україну категорії «С» або «D» іноземець обов’язково повинен мати запрошення від української сторони. Залежно від мети візиту, запрошення прийнято розділяти на:

  • гостьове (приватне);
  • бізнес-запрошення;
  • туристичне.

Пропонуємо докладніше розглянути особливості та переваги кожного з них.

Гостьове запрошення для іноземця в Україні

Якщо родич або знайомий іноземець їде до українця в гості, процедура оформлення запрошення в Україну досить проста.
Офіційний документ засвідчується у нотаріуса в присутності сторони, що запрошує. Для складання запрошення на офіційному бланку знадобляться і паспортні дані іноземця.

.При співпраці з нашою компанією Вам зовсім не обов’язково особисто бути присутнім при оформленні документа. Наші співробітники виконають цю частину роботи самостійно. Вам залишиться лише забрати готовий документ при особистій зустрічі або отримати його поштою.
Увага! Українським законодавством отримання приватного запрошення для росіян не передбачено. Але прикордонники можуть керуватися і внутрішніми інструкціями, згідно з якими перевірка такого документа іноді проводиться. Тому ми настійно рекомендуємо своїм клієнтам завчасно подбати про запрошення в Україну для жителів РФ.

Як отримати бізнес-запрошення в Україну (від юр. Особи, компанії)
При оформленні візи з метою участі в бізнес-конференції, симпозіумі або для виробничої відрядження в Україну іноземний громадянин також зобов’язаний пред’явити запрошення. В цьому випадку стороною, що запрошує є юридична особа з реєстрацією в Україні. Для виконання процедури також, як і в разі гостьового запрошення, потрібні паспортні дані іноземця.
Пропонуємо не втрачати часу на оформлення паперів, скориставшись послугами нашої компанії. Тим більше, що ми готові надати запрошення для іноземця в Україну, навіть якщо у Вас немає фізичної або юридичної особи, готового зайнятися формальностями. Ми беремо на
себе всі клопоти по роботі з паперами і державними структурами. Вам залишається лише отримати готове запрошення на офіційному бланку української компанії.
Увага! Оскільки відповідальність за перебування в Україні іноземних громадян несе приймаюча сторона, ми дуже строго відстежуємо кандидатів на отримання запрошення.

Як оформити туристичне запрошення для іноземця
Туристичне запрошення іноземцю в Україну оформляється на термін до 60 днів. Для його оформлення нам потрібно знати дату в’їзду / виїзду іноземця з країни і дані закордонного паспорта.
Пакет документів, який Ви отримуєте в результаті співпраці з нашою компанією, також включає:

  • страховку на час перебування в Україні;
  • копію ліцензії турфірми і її свідоцтва про реєстрацію (завірені мокрою печаткою);
    гарантійний лист турфірми;
  • програму туру.

Вас вразять і терміни отримання турпріглашенія в Україну для іноземця.

Ціна запрошення для іноземця в Україні
Вартість наших послуг безпосередньо залежить від типу запрошення і термінів оформлення. Початкова ціна кожної з послуг вказана в таблиці:

Ціна туристичного запрошення формується в кожному індивідуальному випадку.
Прямо зараз зв’яжіться з нашими фахівцями для уточнення інформації про запрошення будь-якого типу за телефонами:

+38 (067) 377-82-11*  +38 (093) 145-30-19*
або пишіть в Viber, WhatsAPp або Telegram, якщо перебувають в допустимих межах.